historie blogu

5. března 2017 v 16:40 | JaeYeon

2016-2017
Blog byl založen 21.9.2016
Původní jeho účel byl nahradit předešlý blog, který byl pouze o povídkách a recenzích různých anime.
Nakonec jsem ale dospěla k závěru. že bude lepší blog udělat o něco bohatší, tudíž finální blog měl být zaměřen na anime a k-pop. Jenže než jsem blog úplně spustila, tak jsem znova změnila plány a blog měl být finálně zaměřen jak na anime, mangu, k-pop a různé dramy, tak na povídky a různé mé osobní záležitosti jako návštěva zajímavých míst a festivalů. (zkrátka abych se s vámi podělila o své zážitky z této oblasti). Během realizace toho všeho jsem ovšem znova změnila plány a k těm výše výjmenovaným jsem nakonec přidala i celkovou Japonskou a Korejskou kulturu.
Blog se pomalu, ale jistě rozjížděl, jenže já jsem pomalu a více od blogů upouštěla. Nejprve kvůli školy, pak se přidali i osobní problémy, pak se blížili svátky a já už neměla čas. Ale ani po svátcích jsem se k blogu moc nadšeně nehrnula. Vydala pár nudných článků a moje aktivita znova uhasla. Do dneška. Včera večer jsem přemýšlela, zda mi není líto, že se pomalu vzdávám blogu, který měl tu naději. Přemýšlela jsem, co mám dělat. Rozhodla jsem se jasně. Obnovím to tu. Rozhodla jsem se, že změním blog od vzhledu až po úplné rubriky.
Tímto dnem můž říct, že úspěšně tento plán realizuji a doufám, že již brzy tento blog bude mnohem lepší, než kdy před tím a doufám, že se bude jen dál a dál rozvíjet a než napíšu další část tohoto článku, tak už to tu za něco bude stát :)
5.3.2017 - Jaeyeon
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Totoro stamp by JapanfanzzTotoro Stamp by xXMandy20Xx Sushi Stamp by Fluffntuff Asian Drama Stamp by ShadowDragon22 Astro K-pop Stamp by kise-cchii B.A.P Power Stamp by Saiya-STORY Blood, sweat and tears - Jimin stamp by D-g-A Anime Is Art by sambees 707 I | Mystic Messenger by JustYoungHeroesJumin II | Mystic Messenger by JustYoungHeroes Zen II | Mystic Messenger by JustYoungHeroes Jaehee I | Mystic Messenger by JustYoungHeroes Yoosung I | Mystic Messenger by JustYoungHeroes Mystic Messenger stamp by Crazybadluck Yuri on Ice Stamp 06 by JG-Callie [ YURI ON ICE ] [ STAMP ] Zombie huuuug. by imurdad Yuri on ice stamp by mysources VIXX Stamp by Unii-Hime182 VIXX-stamp by TanyaGreece