Scarlet Heart: Ryeo

1. října 2016 v 12:37 | JaeYeon
Výsledek obrázku pro scarlet heart ryeo

Originální název: 달의 연인 - 보보경심 려 (Darui yeonin - Bobogyeongsim ryeo)
Anglický název: MoonLovers: Scarlet Heart-Ryeo
Vydáno: Jižní Korea, 2016
Počet dílů: 21
Žánr:Romantický, Historický, Tragédie
Režie:Kim Kyu Tae
Hrají:Lee Joong Ki, IU, Kang Ha Neul, Hong Jong Hyun, Nam Joo Hyuk, Baekhyun (EXO), Ji Soo, Yoon Sun Woo, Kang Han Na, Kim San Ho, Jo Min Gi, Park Ji Young, Jung Kyung Soong, Seohyun (Girls' Generation)

VÍCE V CELÉM ČLÁNKU


DĚJ:
Go Ha Jin je dospělá žena, která se na mostě opíjí už dlouhé hodiny z toho, že jí podvedl přítel, nechal jí dluhy a jeho milenka jí pak zmlátila. Tu k ní přistoupí jakýsi bezdomovec, který jí žáda o Soju, které má. Ta mu ho dá a svěří se se svými problémy, když tu vydí topícího se chlapce. Ha Jin váhá, alr nakonec pro něj skočí a zachrání ho. Na nebi se právě děje zatmění slunce a ona se utopí. Tedy s tím, že se nakonec probudí, ale v éře Goryeo, kde žádná Go Ha Jin není. Místo ní se probouzí jako šlechtična Soo Hae. Tam potkává 8. prince Wang Wooka (Kang Ha Neul), do kterého se postupně zamiluje a 4. prince Wang Soa (Lee Joong Ki), který je přezdíván jako Vlčí pes a všichni, ke komu se přiblíží, se ho bojí. Soa všichni nenávidí pro jeho masku a jizvu, kterou z aní skrývá. Jediný, kdo ho však nevnímá jako hrozbu je právě Soo Hae. Čím dýl jí zná a začíná jí důvěřovat, tím více se do ní zamiluje. Je Soo Haenina láska k 8. princi Wookovi vlastně vůbec láska?

UKÁZKA:Online Cz: Není
Online Eng: TADY

Cz Titulky: AINNY.CZ (nové titulky pouze po přihlášení)
Eng Titulky: TADY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayuri Sayuri | Web | 2. října 2016 v 10:11 | Reagovat

Musím povedať, že je to dlhej dobe prvá historická dorama, ktorá sa mi páči. (Teda, okrem Empress Ki to je srdcovka) ale SH ma tak upútalo. Hlavne kvôli Wang So-ovi, jeho postava je tak dokonalá!

2 jaeyeon jaeyeon | 2. října 2016 v 11:33 | Reagovat

Naprosto souhlasím. Mnoho těch historických doram mě moc nezaujalo, a většinu jsem ani nedokoukala. No SH je jedna z mála doram, která doopravdy hodně upoutala mou pozornost. Nebyl jediný díl, který by mě nebavil. Soundtracky velmi povedené a i obsazení se skvěle hodí. No a Wang So? to je prostě ahhh, to je prostě od 1. dílů můj miláček <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Totoro stamp by JapanfanzzTotoro Stamp by xXMandy20Xx Sushi Stamp by Fluffntuff Asian Drama Stamp by ShadowDragon22 Astro K-pop Stamp by kise-cchii B.A.P Power Stamp by Saiya-STORY Blood, sweat and tears - Jimin stamp by D-g-A Anime Is Art by sambees 707 I | Mystic Messenger by JustYoungHeroesJumin II | Mystic Messenger by JustYoungHeroes Zen II | Mystic Messenger by JustYoungHeroes Jaehee I | Mystic Messenger by JustYoungHeroes Yoosung I | Mystic Messenger by JustYoungHeroes Mystic Messenger stamp by Crazybadluck Yuri on Ice Stamp 06 by JG-Callie [ YURI ON ICE ] [ STAMP ] Zombie huuuug. by imurdad Yuri on ice stamp by mysources VIXX Stamp by Unii-Hime182 VIXX-stamp by TanyaGreece